Chaty w zimowym pejzażu, 1982
Zin Wiktor (1925-2007)
ID: 6077
46 x 58 cm w św. p-p.
pastel/papier
Sygnatura
sygn. i dat. p. d.: "Wiktor Zin / 82"
Datowanie
1982
Proweniencja