Krakowiak z fajką, 1901
Holzmüller Juliusz (1876-1932)
ID: 6045
28 x 16 cm w św. p-p.
akwarela/papier
Sygnatura
sygn. i dat. p. d.: "Juliusz Holzmüller / Kraków 1901"
Datowanie
1901
Proweniencja