Ogrójec przy kościele św. Barbary w Krakowie, 1923
ID: 6051
Fabijański Stanisław Ignacy Poraj (1865-1947)
ID: 6051
30 x 45 cm
akwarela/papier
Sygnatura
sygn. i dat. l. d.: "St. Fabijański 1923."
Datowanie
1923
Proweniencja