Krakowiak na koniu, 1918
Setkowicz Adam (1876-1945)
ID: 5642
21 x 16 cm
olej/deska
Sygnatura
sygn. i dat. l. d.: "A. Setkowicz 918"
Datowanie
1918
Proweniencja
Stan zachowania:
niewielkie odpryski warstwy malarskiej