Krakowiak na koniu, 1918

ID: 5642

8 000 zł

Proweniencja

21 x 16 cm

olej/deska

Sygnatura

sygn. i dat. l. d.: "A. Setkowicz 918"

Datowanie

1918

Stan zachowania:

niewielkie odpryski warstwy malarskiej