Pejzaż górski, 1926

ID: 6019

10 000 zł

Proweniencja

49,5 x 71,5 cm

olej/płótno

Sygnatura

sygn. i dat. l. d.: "Alex. Mroczkowski. / 926"

Datowanie

1926

na odwrocie napisy (częściowo czytelne): "Własność … / Kraków … / … 1926 r." (ołówkiem) oraz uszkodzony fragment ręcznie wypełnionej nalepki

Stan zachowania: drobne spękania warstwy malarskiej, na odwrocie łatka płócienna