Łodzie nad brzegiem morza

ID: 6067

3 000 zł

Proweniencja

40 x 50 cm

olej/tektura

Sygnatura

sygn. p. d.: "St. Żurawski"

na odwrocie napis: "Lp 13545" (ołówkiem)