Łodzie nad brzegiem morza
Żurawski Stanisław (1889-1976)
ID: 6067
40 x 50 cm
olej/tektura
Sygnatura
sygn. p. d.: "St. Żurawski"
Proweniencja
na odwrocie napis: "Lp 13545" (ołówkiem)