Na gromniczną

ID: 6007

32 000 zł

Proweniencja

41 x 51,5 cm

olej/płótno

Sygnatura

sygn. l. d.: "T. Axentowicz"

na krośnie fragment pieczęci magazynu przyborów malarskich Róży Aleksandrowicz w Krakowie oraz oznaczenie: "397" (ołówkiem)

Stan zachowania: niewielkie pofalowania płótna