Na gromniczną
Axentowicz Teodor (1859-1938)
ID: 6007
41 x 51,5 cm
olej/płótno
Sygnatura
sygn. l. d.: "T. Axentowicz"
Stan zachowania: niewielkie pofalowania płótna
Proweniencja
na krośnie fragment pieczęci magazynu przyborów malarskich Róży Aleksandrowicz w Krakowie oraz oznaczenie: "397" (ołówkiem)