Portret hucuła
Józefowicz Józefa Maria (1900-?)
ID: 5668
35,8 x 27,8 cm
olej/sklejka
Sygnatura
sygn. l. d.: "J. Józefowicz"
na odwrocie napis: "WYSOKA 6 / ZŁOTA / + SZWO […] wstęp"
Proweniencja