Portret hucuła

ID: 5668

3 500 zł

Proweniencja

35,8 x 27,8 cm

olej/sklejka

Sygnatura

sygn. l. d.: "J. Józefowicz"

na odwrocie napis: "WYSOKA 6 / ZŁOTA / + SZWO […] wstęp"