Struktura
4 000 - 5 000 zł
27 października 2016 godz. 19:30
4 000 - 5 000 zł
23 x 33 cm w św. p-p.
gwasz/papier
Sygnatura
sygn. i dat. l. d.: "1987 / JAN / BER / DYSZ / AK" (ołówkiem)
Datowanie
1987