Kompozycja – trzy figury
2 000 - 3 000 zł
27 października 2016 godz. 19:30
2 000 - 3 000 zł
33,2 x 23,8 cm
litografia barwna/papier
Sygnatura
sygn. i oznaczenie l. d.: "L/b / 100 Lebenstein" (ołówkiem)