Pocałunek
6 000 - 7 000 zł
27 października 2016 godz. 19:30
6 000 - 7 000 zł
100 x 150 cm
akryl/płótno
Sygnatura
sygn. na odwrocie: "Pocałunek / EWA CHEŁMECKA"