Żołnierze w ataku
15 000 - 18 000 zł
27 października 2016 godz. 19:30
15 000 - 18 000 zł
77 x 136 cm
olej/płótno
Sygnatura
sygn. i dat. p. d.: "MARIAN NOWICKI / 1938"
Datowanie
1938