61

Coś

ID: 3044

1 100 - 1 300 zł

27 października 2016 godz. 19:30

78,2 x 107 cm

akwatinta/papier

Sygnatura

sygn. i dat. p. d.: "M. Biczak 2015" (ołówkiem)

Datowanie

2015

napis u dołu: "coś" (ołówkiem); oznaczenie l. d.: "e/a" (ołówkiem)

Kozi Wierch

Cena wylicytowana: 27 000 zł
7

Portret chłopca

Cena wylicytowana: 14 000 zł
8

W sieni

Cena wylicytowana: 36 000 zł
18

Na alarm

Cena wylicytowana: 12 000 zł
20

Wyjazd na polowanie

Cena wylicytowana: 2 200 zł
23

Róże

Cena wylicytowana: 11 500 zł
24

Kwiaty

Cena wylicytowana: 9 500 zł
25

W drogę

Cena wylicytowana: 9 000 zł
31

Marzenka

Cena wylicytowana: 1 600 zł
32

Reporter

Cena wylicytowana: 1 600 zł
35

Pole VI

Cena wylicytowana: 55 000 zł
41

Ikona

Cena wylicytowana: 12 000 zł
43

Cena wylicytowana: 6 000 zł
44

Struktura

Cena wylicytowana: 2 500 zł
50

Kuwejt

Cena wylicytowana: 16 000 zł
54

Bez tytułu

Cena wylicytowana: 900 zł
56

Portret

Cena wylicytowana: 3 500 zł