Układ nieskończenie otwarty
4 000 - 7 000 zł
27 października 2016 godz. 19:30
4 000 - 7 000 zł
47 x 62,2 cm
fotografia czarno-biała, brom
Sygnatura
sygn. p. d. poniżej fotogramu: "A Mikołajczyk" (tuszem)
Datowanie
1974
napis prawy bok: "UKŁAD NIESKOŃCZENIE OTWARTY – 1974 / INFINITE OPEN SYSTEM"