56
Portret
ID: 3282
4 000 - 5 000 zł
27 października 2016 godz. 19:30
Portret
Wodzinowska-Hankała Karolina (1975-)
ID: 3282
4 000 - 5 000 zł
50 x 39,7 cm
olej/płótno