Kozi Wierch
25 000 - 30 000 zł
27 października 2016 godz. 19:30
25 000 - 30 000 zł
63 x 80,3 cm
olej/płótno
Sygnatura
sygn. p. d.: "Alex.Mroczkowski."
Dekoracyjny obraz z ulubionym, górskim motywem pejzażowym artysty. W tej tematyce powstały liczne widoki tatrzańskie. W Słowniku Artystów Polskich obok takich tytułów jak: „Morskie Oko”, „Turnie Mięguszowskie”, „Dolina Kościeliska”, pojawia się również „Kozi Wierch”. Obrazy artysty charakteryzują się precyzją oraz dbałością o szczegółowe przedstawianie malowanych scen.