Maniakalna potrzeba komfortu
1 300 - 1 500 zł
27 października 2016 godz. 19:30
1 300 - 1 500 zł
48 x 78,2 cm
akwaforta, akwatinta, sucha igła
Sygnatura
sygn. i dat. p. d.: "KACPER BOŻEK XVI / XXI"
Datowanie
2016
napis dolny środek: "MANIAKALNA POTRZEBA KOMFORTU"