Myśliwy
40 000 - 45 000 zł
27 października 2016 godz. 19:30
40 000 - 45 000 zł
75,6 x 101,5 cm
olej/płótno
Sygnatura
sygn. cyrylicą i dat. l. d.: "C. Колесников 1909"
Datowanie
1909
Prezentowana praca wybitnego rosyjskiego malarza powstała we wczesnym okresie jego twórczości. W 1909 roku ukończył Akademię Sztuk Pięknych w Petersburgu oraz zdobył medal na międzynarodowej wystawie w Monachium. Rok później wyjechał na zagraniczne stypendium, by kontynuować naukę i rozwijać swój talent. Obraz ze względu na czas powstania i talent artysty jest pracą o szczególnej wartości kolekcjonerskiej.