Koniunkcja-Czarny 3
15 000 - 18 000 zł
27 października 2016 godz. 19:30
15 000 - 18 000 zł
75 x 81 cm
płótno, olej, płótno naklejone
Sygnatura
sygn. p. d.: "J. GROCHOCKI"; sygn. i dat. na odwrocie: "JERZY GROCHOCKI / WARSZAWA / UL. SZASERÓW 111-30 / KONFRONTACJE JGrochocki / '65"
Datowanie
1965