Sens ujawnia się po 60 sekundach patrzenia
2 500 - 3 500 zł
27 października 2016 godz. 19:30
2 500 - 3 500 zł
90 x 90 cm
olej/płótno
Sygnatura
sygn. i dat. na odwrocie: "Michał Zawada 2010"
Datowanie
2010