Akcja „Ogień”
4 000 - 7 000 zł
27 października 2016 godz. 19:30
4 000 - 7 000 zł
49,3 x 62,2 cm
fotografia czarno-biała, brom
Sygnatura
sygn. p. d. poniżej fotogramu: "A Mikołajczyk" (tuszem)
Datowanie
1973
napis p. g.: "akcja „ogień” / V BIENNALE FORM PRZESTRZENNYCH – KINOLABORATORIUM / GALERIA EL – ELBLĄG 1973 / ACTION „FIRE” – CINEMALABORATORY, Gallery El – Elbląg 1973"; napis u dołu: "REGISTRATION / MUSEUM OF ART – ŁÓDŹ 1973"