Barack Obama w Las Vegas – Afera hazardowa
25 000 - 30 000 zł
27 października 2016 godz. 19:30
25 000 - 30 000 zł
270 x 120 cm
akryl, technika mieszana/płótno
Sygnatura
sygn. i dat. na odwrocie: "The Krasnals / Brothers in arm / Last Supper 2009 / „Representative of national minorites” / BARACK OBAMA W / LAS VEGAS / AFERA / hazardowa / „ ‘2009 / WHIELKI KRASNAL"
Obraz wystawiany i reprodukowany: „The Krasnals. Whielki Krasnal / Czułem skurcze twojego przełyku”, Galeria Miejska we Wrocławiu, Wrocław luty 2016 r., s. 57 (il. barwna)
Datowanie
2009