8 000 - 12 000 zł
27 października 2016 godz. 19:30
8 000 - 12 000 zł
46,7 x 24,5 cm
gwasz/papier
Sygnatura
sygn. i dat. na odwrocie: "JAN / BER / DYSZ / AK / 1962"
Datowanie
1962