Pejzaż z Neapolu
3 000 - 3 500 zł
27 października 2016 godz. 19:30
3 000 - 3 500 zł
28,2 x 20,5 cm
olej/dykta
Sygnatura
sygn. p. d.: "Teod. Grott / Neapol"
na odwrocie słabo czytelne napisy ołówkiem