Wyjazd na polowanie
3 000 - 3 500 zł
27 października 2016 godz. 19:30
3 000 - 3 500 zł
14,5 x 30 cm w świetle ramy
akwarela/papier
Sygnatura
sygn. l. d.: "A. Setkowicz"
na odwrocie nalepka: "„ALEKSANDER THOMAS / POZNAŃ, NOWA 5. Tel. 2561 / SALON SZTUKI / MARMURY – ALABASTRY / PRZYBORY ARTYSTYCZNE"