Rybkowski Tadeusz (1848-1926) "Pejzaż", 1879

  • Cena wywoławcza: 4 800 zł
  • Estymacja:

akwarela, tektura; 28,5 x 38,5 cm w św. p-p.;

sygn. i dat. p. d.: Tadeusz Rybkowski 879;

- kartka z pieczątką: CROSCHEN SAMMLUNG i odręcznie I. Rozycki / No 78;

- pieczątka: SKŁAD SZYB, LUSTER I RAM / CH. SPINNER / …[?] ROK ZAŁ. 1878 / Lwów. ul. Sykstuska 18.

Proweniencja: