Kaplica Zygmuntowska na Wawelu
Wyczółkowski Leon (1852-1936)
ID: 3841
47,7 x 40,3 cm
gwasz/tektura
Sygnatura
sygn. i dat. p. d.: „LWyczółkowski / 1914”
Datowanie
1914
na odwrocie nalepka Salonu Sztuki Abe Gutnajera z opisem pracy: „… / Nazwisko Autora Leon Wyczółkowski / Rodzaj dzieła Kaplica Zygmuntowska / Tytuł olej … gwasz / Cena Cena / SALON SZTUKI i ANTYKWARNIA / ABE GUTNAJER / szawa Mazowiecka 16.”