5

Uczta Bachusa

ID: 4246

8 000 - 10 000 zł

25 listopada 2021 godz. 18:00

Proweniencja

41,3 x 53,7 cm w św. p-p. (arkusz)

litografia barwna/papier Arches ze znakiem wodnym

Sygnatura

sygn. [?] p. d.: "Picasso"

oznaczenie edycji p. d.: "286/500" (ołówkiem)