Kowboj (Elvis Presley)
3 000 - 5 000 zł
25 listopada 2021 godz. 18:00
Objawienie, Raj, Pieśń XIV, z cyklu: Dante, Boska Komedia
Cena wylicytowana: 7 500 zł
3 000 - 5 000 zł
55,8 x 37,2 cm w świetle ramy (arkusz)
druk/ papier
Sygnatura
sygn. z płyty p. d.: "Andy Warhol"
Proweniencja
kolekcja prywatna, Czechy
oznaczenie edycji l. d.: "98/100" (ołówkiem);
znak wodny p. d.: "Arches / FRANCE";
napis tłoczony l. d.: "GEORGES / ISRAEL / EDITEUR";
- pieczątka: "Art Gallery New York / 530 West 25th Street / New York NY 10001";
- pieczątka: "Leo Castelli / NEW YORK";
- naklejka hologramowa z napisem: "verification / of / authenticity"
Do pracy dołączony certyfikat galerii z Nowego Jorku.