21

Kara Vanniego Fucci, Piekło, Pieśń XXIV, z cyklu: Dante, Boska Komedia

ID: 4280

8 000 - 10 000 zł

25 listopada 2021 godz. 18:00

Proweniencja

31,5 x 25,4 cm w św. p-p. (arkusz)

drzeworyt barwny/papier

Sygnatura

sygn. p. d.: "Dali" (czerwoną kredką woskową)

Salvador Dali. Catalogue Raisonné of Etchings and Mixed-Media Prints 1924-1980. Edited by Ralf Michler and Lutz W. Löpsinger, Prestel, Munich - New York 1995, 1039-1138.

oznaczenie edycji l. d.: "E.A." (czerwoną kredką woskową);

u dołu stempel: "Dali"

- wklejka z wydrukowanym napisem: "Salvador Dali / Title: "Die Diebe" / Ausgabe, c. 1960 jh. Original Holzschnitt aus “Dantes Göttliche Komödie hölle-24, / Rote Wachsmalstift signiert und mit E. A. Edition gekennzeichnet. B.K.F. Rivespapier. / Literatur: Michler/Löpsinger 1039-1138."