24

Z jednobarwnego cyklu: Zabawne sny Pantagruela

ID: 4286

8 000 - 10 000 zł

25 listopada 2021 godz. 18:00

Proweniencja

kolekcja prywatna, Barcelona

ok. 76,2 x 54 cm (arkusz)

litografia/japoński papier czerpany

Sygnatura

sygn. p. d.: "Dali" (ołówkiem)

oznaczenie edycji l. d.: "2/50" (ołówkiem)