49

Ptak i jego gniazdo

ID: 4334

3 000 - 5 000 zł

25 listopada 2021 godz. 18:00

Proweniencja

36,3 x 54 cm w św. p-p. (arkusz)

litografia/papier

Sygnatura

sygn. z płyty [?] p. d.: "G Braque"

na odwrocie oprawy pieczęć firmy ramiarskiej