Akt kobiecy z lusterkiem
3 500 - 4 500 zł
25 listopada 2021 godz. 18:00
Objawienie, Raj, Pieśń XIV, z cyklu: Dante, Boska Komedia
Cena wylicytowana: 7 500 zł
3 500 - 4 500 zł
ok. 77,5 x 58 cm (arkusz, krawędzie rwane)
litografia barwna/papier
Sygnatura
sygn. z płyty p. d.: "Miró"
oznaczenie edycji l. d.: "91/150" (ołówkiem);
znaki tłoczone: "Arches; S.P.A.D.E.M. / 1973"