Wieniec laurowy szczęścia, z cyklu: Po 50 latach surrealizmu, 1974
8 000 - 10 000 zł
25 listopada 2021 godz. 18:00
Objawienie, Raj, Pieśń XIV, z cyklu: Dante, Boska Komedia
Cena wylicytowana: 7 500 zł
8 000 - 10 000 zł
ok. 49 x 65,8 cm (arkusz)
akwaforta ręcznie pokolorowana, szablon, typografia/papier bawełniany Arches
Sygnatura
sygn. p. d.: "Dalí" (ołówkiem)
Albert Field: s. 94, nr 74-8, D; Ralf Michler, Lutz W. Löpsinger, I: s. 224, nr 665.
Datowanie
1974
Proweniencja
kolekcja prywatna, Barcelona
oznaczenie egzemplarza l. d.: "A IX/XXXV" (ołówkiem);
znak wodny p. d.: "ARCHES / FRANCE";
na odwrocie: "© SALVADOR DALI - © TRANSWORLD ART"
Wydawca: Ateliers Rigal, Fontenay-aux-Roses