30

Wieniec laurowy szczęścia, z cyklu: Po 50 latach surrealizmu, 1974

ID: 4298

8 000 - 10 000 zł

25 listopada 2021 godz. 18:00

Proweniencja

kolekcja prywatna, Barcelona

ok. 49 x 65,8 cm (arkusz)

akwaforta ręcznie pokolorowana, szablon, typografia/papier bawełniany Arches

Sygnatura

sygn. p. d.: "Dalí" (ołówkiem)

Albert Field: s. 94, nr 74-8, D; Ralf Michler, Lutz W. Löpsinger, I: s. 224, nr 665.

Datowanie

1974

oznaczenie egzemplarza l. d.: "A IX/XXXV" (ołówkiem);

znak wodny p. d.: "ARCHES / FRANCE";

na odwrocie: "© SALVADOR DALI - © TRANSWORLD ART"

Wydawca: Ateliers Rigal, Fontenay-aux-Roses