Czarny cherubin, Piekło, Pieśń XX, z cyklu: Dante, Boska Komedia
3 500 - 4 000 zł
25 listopada 2021 godz. 18:00
Objawienie, Raj, Pieśń XIV, z cyklu: Dante, Boska Komedia
Cena wylicytowana: 7 500 zł
3 500 - 4 000 zł
28,8 x 21,8 cm w św. p-p. (arkusz)
drzeworyt barwny/papier B.F.K. Rives
Salvador Dali. Catalogue Raisonné of Etchings and Mixed-Media Prints 1924-1980. Edited by Ralf Michler and Lutz W. Löpsinger, Prestel, Munich – New York 1995, 1039-1138.
Proweniencja
u dołu stempel: "Dali";
-wklejka z wydrukowanym napisem: "Salvador Dali / Title: “Der schwarze Cherub” / Ausgabe, c.1959/64. Original Holzschnitt aus “Dantes Göttliche Komödie”, / im Block signiert. B.K.F. Rivespapier. / Literatur: Michler/Löpsinger 1039-1138."
-wklejka z wydrukowanym zdjęciem i informacjami o pracy
-oznaczenie: "15" (w kole, ołówkiem)