Oblubieniec wśród lilii, z cyklu: Pieśń nad pieśniami, 1971
9 000 - 11 000 zł
25 listopada 2021 godz. 18:00
Objawienie, Raj, Pieśń XIV, z cyklu: Dante, Boska Komedia
Cena wylicytowana: 7 500 zł
9 000 - 11 000 zł
45 x 29 cm w św. p-p. (arkusz)
akwaforta ręcznie złocona
Sygnatura
sygn. p. d.: "Dali" (ołówkiem)
Datowanie
1971
Proweniencja
oznaczenie egzemplarza l. d.: "47/250" (ołówkiem);
- wklejka z wydrukowanym napisem: "Salvador Dali / Title: "The Beloved Feeds Among The Lilies" / Ausgabe: The Song of Songs, #47 von 250 plus A. E, 1971 Jh. Blattgröße / c. 560 x 380, Größe der Platte 250 x 400 mm., Bleistift signiert und / nummeriert. / Papier: Arches, Radierung (akwaforta von Hand vergoldet / Literatur: Michler / Löpsinger, (477)"
- wklejka z wydrukowanym zdjęciem i informacjami o pracy
- nalepka ramiarska