58

Pies szczekający na księżyc - praca dwustronna

ID: 4354

4 000 - 6 000 zł

25 listopada 2021 godz. 18:00

Proweniencja

34,4 x 52,2 cm w świetle ramy

litografia barwna/papier

Sygnatura

sygn. z płyty p. d.: "miró"

na odwrocie barwna kompozycja abstrakcyjna i tekst w języku francuskim.

Grafika wykonana dla Tériade przez F. Mourlot, Paryż 1952.

Stan zachowania: na środku pionowe zagięcie papieru