Pasterz

ID: 4238

20 000 - 40 000 zł

25 listopada 2021 godz. 18:00

Proweniencja

kolekcja prywatna, Belgia

96,3 x 41,1 cm (arkusz)

litografia/papier Arches ze znakiem wodnym

Sygnatura

sygn. z płyty p. d.: "Picasso"

Catalogue raisonné Czwiklitzer.

oznaczenie edycji l. d. (słabo czytelne): "30/100" [?]

Wydawca: Atelier Jacomet dla Au Vent d'Arles, Paris 1967.