19

Pilade kocha Hermionę, z cyklu: Sztuka kochania - Owidiusz

ID: 4276

8 000 - 10 000 zł

25 listopada 2021 godz. 18:00

Proweniencja

52,4 x 36,2 cm w św. p-p. (arkusz)

litografia barwna/papier welinowy Arches

Sygnatura

sygn. p. d.: "Dali" (ołówkiem)

Salvador Dali. Catalogue Raisonné of Etchings and Mixed-Media Prints 1924-1980. Edited by Ralf Michler and Lutz W. Löpsinger, Prestel, Munich - New York 1995, 1525, 1528, 1531.

oznaczenie edycji  l. d.: "E.A." (ołówkiem);

u dołu stempel: "Dali";

- wklejka z wydrukowanym napisem: "Titel: PILADE AIME HERMIONNE” aus der Serie “L’art D’aimer D’ovide” / Literatur: Michler/Löpsinger, 1525, 1528 und 1531. / Papier: Velin/Arches, 560 x 380 mm, Ausgabe 250 + EA, 1978 Jahr."

- wklejka z wydrukowanym zdjęciem i informacjami o pracy