48

Potok - praca dwustronna

ID: 4332

2 000 - 3 000 zł

25 listopada 2021 godz. 18:00

Proweniencja

34,4 x 52,2 cm w świetle ramy

litografia barwna/papier

Sygnatura

sygn. z płyty p. d.: "andré masson"

na odwrocie kompozycja abstrakcyjna

Grafika wykonana dla Tériade przez F. Mourlot, Paryż 1952.

Stan zachowania: zagięcie papieru