26

Oszustwo, Piekło, Pieśń XXI, z cyklu: Dante, Boska Komedia

ID: 4290

2 000 - 3 000 zł

25 listopada 2021 godz. 18:00

Proweniencja

kolekcja prywatna, Belgia

32,8 x 26,3 cm (arkusz)

drzeworyt barwny/papier B.F.K. Rives

Salvador Dali. Catalogue Raisonné of Etchings and Mixed-Media Prints 1924-1980. Edited by Ralf Michler and Lutz W. Löpsinger, Prestel, Munich - New York 1995, 1039-1138.