37

Powóz i mucha, z cyklu: Bestiariusz de La Fontaine’a, 1974

ID: 4312

8 000 - 10 000 zł

25 listopada 2021 godz. 18:00

Proweniencja

kolekcja prywatna, Barcelona

46,7 x 57,5 cm w św. p-p. (arkusz)

litografia barwna/papier

Sygnatura

sygn. p. d.: "Dali" (ołówkiem)

Datowanie

1974

oznaczenie egzemplarza l. d.: "EA XI/LXII" (ołówkiem)