Kosz
4 000 - 5 000 zł
25 listopada 2021 godz. 18:00
Objawienie, Raj, Pieśń XIV, z cyklu: Dante, Boska Komedia
Cena wylicytowana: 7 500 zł
4 000 - 5 000 zł
33 x 48,1 cm (arkusz)
litografia barwna/papier
Sygnatura
sygn. i dat. z płyty. p. d.: "Picasso / 21-6-20-"
Proweniencja
cyfra p. d.: "9" (ołówkiem)
Wydawca: Albert Carman, USA, 1946