7

Akty kobiece

ID: 4250

2 500 - 3 500 zł

25 listopada 2021 godz. 18:00

Proweniencja

kolekcja prywatna, Barcelona

ok. 42,2 x 33,2 cm (arkusz)

litografia/papier czerpany

Sygnatura

sygn. z płyty p. d.: "Picasso"

oznaczenie edycji l. d.: "828/1200" (ołówkiem)