Kolos z Rodos, 1970
7 000 - 9 000 zł
25 listopada 2021 godz. 18:00
Objawienie, Raj, Pieśń XIV, z cyklu: Dante, Boska Komedia
Cena wylicytowana: 7 500 zł
7 000 - 9 000 zł
72 x 49,7 cm w św. p-p. (arkusz)
litografia barwna/japoński papier czerpany
Sygnatura
sygn. p. d.: "Dali" (ołówkiem)
Salvador Dali. Catalogue Raisonné of Etchings and Mixed-Media Prints 1924-1980. Edited by Ralf Michler and Lutz W. Löpsinger, Prestel, Munich - New York 1995, 1069.
Datowanie
1970
Proweniencja
oznaczenie egzemplarza l. d.: "VI / LXXV" (ołówkiem);
- wklejka z wydrukowanym napisem: Salvador Dali. / Titel, “Clossus of Rhodes”, Ausgabe 1970. jh, # VI von LXXV, unten / rechts mit Bleistift signiert, römische nummeriert unten links, Blattgröße / c. 75 x 55,30 cm, Jaspanisches Lithografiepapier. / Literatur, Michler/Löpsinger (1069).
- wklejka z wydrukowanym zdjęciem i informacjami o pracy