Piknik
2 500 - 3 500 zł
25 listopada 2021 godz. 18:00
Objawienie, Raj, Pieśń XIV, z cyklu: Dante, Boska Komedia
Cena wylicytowana: 7 500 zł
2 500 - 3 500 zł
34,2 x 52,3 cm w św. p-p.
litografia barwna/papier
Sygnatura
sygn. z płyty p. d.: "F. L - 43-51"
Proweniencja
Grafika pochodzi z numeru 27-28 znanego francuskiego pisma „Reuve Verve”, wydanego w 1952 roku.