54

Zjawa

ID: 4343

3 500 - 4 500 zł

25 listopada 2021 godz. 18:00

Proweniencja

ok. 78,2 x 57 cm (arkusz, krawędzie rwane)

litografia barwna/papier

Sygnatura

sygn. z płyty p. d.: "Miró"

oznaczenie edycji l. d.: "100/150" (ołówkiem);

znak wodny: "Arches";

znak tłoczony p. d.: "S.P.A.D.E.M. / 1973"