43

Kompozycja - praca dwustronna

ID: 4322

4 000 - 6 000 zł

25 listopada 2021 godz. 18:00

Proweniencja

34,4 x 52,2 cm w świetle ramy

litografia barwna/papier

na odwrocie jednobarwne weduty miejskie

Grafika wykonana dla Tériade przez F. Mourlot, Paryż 1952.

Stan zachowania: zagięcie papieru