41

Orzeł łaski, Czyściec, Pieśń IX, z cyklu: Dante, Boska Komedia

ID: 4260

2 000 - 3 000 zł

25 listopada 2021 godz. 18:00

Proweniencja

32,8 x 26,2 cm (arkusz)

drzeworyt barwny/papier B.F.K. Rives

Salvador Dali. Catalogue Raisonné of Etchings and Mixed-Media Prints 1924-1980. Edited by Ralf Michler and Lutz W. Löpsinger, Prestel, Munich - New York 1995, 1039-1138.

u dołu stempel: "Dali" i dat. z płyty (słabo czytelne);

na odwrocie napis: "PURGATORIO TAV. 9"