6

Jacqueline

ID: 4248

2 000 - 4 000 zł

25 listopada 2021 godz. 18:00

Proweniencja

30 x 27 cm (arkusz)

litografia/papier

Sygnatura

sygn., dat. i dedykowany. z płyty p. g.: "17.5.58 / pour ma chere Jacqueline / Picasso"